top of page

12. septembril, alustas BEKi taas uut õppeaastat. Boston Estonian School began its new school year.

Kui kevadel toimusid kokkusaamised värskes õhus Purgatory Chasm pargis, siis nüüdseks on koolipere tagasi North Chelmsfordis, kus tunnid toimuvad nii siseruumides kui ilusa ilma korral laudade ääres õues.Esimesel koolipäeval oli kohal oli üle 24 osaleja erinevatest Massachusetts’i piirkondadest, New Hampshirilt, Rhode Islandilt ja Maine’st.

Hea Eesti kombe kohaselt võeti kooliaasta vastu pidulikult—õpetajatele kingiti lilli, söödi torti ning tutvustati kõiki osalisi. Üsna suure osalejate arvu tõttu on Bostoni Eesti koolis sel aastal kuus erinevat klassi alates 2 aastastest kuni täiskasvanuteni. Vaatamata erinevatele keeletasemetele toimub igal koolipäeval pärast tunde nüüdseks juba traditsiooniline kooslaulmine.

Tänu praeguste koolijuhtide Triin Vallaste ja Jeffers Engelhardt’i suurepärasele muusikalisele taustale on laulude repertuaar muutunud kaasaegsemaks ning lisaks juba populaarsele Curly Stringsi “Kauges Külas” (2014) palale on värske uuendusena — ja võibolla isegi maailmas esmakordselt koorilaulu žanris — lisandunud Aropi “Kiki Miki” rap (2017).

Sel õppeaastal kohtub kool seitsmel pühapäeval—12. ja 19. septembril, 3. ja 17. oktoobril, 7. ja 21. novembril ning 5. detsembril.

Andres Sevtsuk


Comentarios


Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page